Büyüleyici Retina Ekranlı 9.7 inç iPad

 A10 Fusion çip, göz alıcı Retina ekran, gelişmiş kameralar...

Büyüleyici Retina Ekranlı 9.7 inç iPad

Apple Pencil desteğiyle birlikte 9.7 inç iPad içerik oluşturmak, öğrenmek, çalışmak ve eğlenmek için çok daha fazla seçenek sunuyor. Güçlü A10 Fusion çip, göz alıcı Retina ekran, gelişmiş kameralar, Wi-Fi, LTE, Touch ID, özelliklerine sahiptir ve 10 saate kadar pil ömrü imkanı veriyor. App Store'daki artırılmış gerçeklik deneyimlerini de içeren bir milyondan fazla iPad uygulaması ve iPad'i daha güçlü, daha kişisel ve daha akıllı hale getiren iOS 12 sayesinde iPad ile her zamankinden daha fazlasını yapabilirsiniz. En uygun fiyatlı ve en çok tercih edilen boyutlara sahip olan iPad, ilk kez iPad kullanacak olanlar ile üst modele geçmek isteyenlerin yanı sıra güçlü bir iPad'in avantajlarından faydalanmak isteyen öğrenciler ve öğretmenler için de harika bir seçim!

 

Retina Ekran ve Gelişmiş Kameralar

IPS teknolojisine sahip, 2048 x 1536 çözünürlüklü LED arkadan aydınlatmalı Multi-Touch ekran ve 3,1 milyon piksel ve inç başına 264 piksel ile resimlerde zengin ayrıntılar ve olağanüstü netlikte metinler sağlıyor. Gelişmiş kamerası ile 8 MP kamera ile fotoğraf ve 1080p HD video çekerken; yüz ve vücut algılama özellikli FaceTime HD kamera, harika 1.2 MP fotoğraflar ve video çekiyor.

 

Pratik Olduğu Kadar Hızlı

10 saate kadar pil ömrü sunmanın yanı sıra hızlı bir CPU ve grafik performansına sahiptir. Harika bir artırılmış gerçeklik deneyimini destekler. Apple tarafından tasarlanan görüntü sinyali işlemcisi fotoğrafların ve videoların harika görünmesini sağlar. Apple Pencil yazı yazma, çizim yapma veya işaret ekleme gibi görevlerde daha fazla hassasiyet sağlayarak iPad'in gücünü artırır. iPad ve iOS ile birlikte tasarlanan Apple Pencil, klasik bir yazma aracı kadar duyarlı ve doğaldır. iPad'in temas seçici teknolojisiyle Apple Pencil'ı elinizi ekranın üzerine koyarak kullanabilirsiniz. Apple Pencil için tasarlanmış çok sayıda harika uygulama mevcuttur. Grup FaceTime şimdi, aynı anda 32 kişiyle hem görüntülü hem de sesli görüşmeyi destekliyor. Dock, en sevdiğiniz uygulamalara her yerden kolayca ulaşmanızı sağlar. Slide Over, Split View ve Resim İçinde Resim gibi multitasking özellikleri, birden çok uygulamayı aynı anda kullanabilmenizi sağlar. Sürükle ve Bırak özelliğiyle metinleri, resimleri ve dosyaları uygulamalar arasında kolayca taşıyın ve birden çok öğeyi seçin. Dosyalar uygulamasını kullanarak dosyalara göz atın, dosyalar üzerinde arama yapın ve dosyaları düzenleyin. Apple Pencil ile ekran resimlerini, web sayfalarını, PDF belgelerini ve resimleri işaretleyin ve belgeleri imzalayın.

 

9.7 inç iPad satın almak ve daha fazlası için: iPad 9.7

eticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır