Fonksiyonel Güç Mac Pro

Olağanüstü performansı, yapılandırma ve genişletme seçenekleriyle profesyoneller için tasarlanan bu sistem...

Fonksiyonel Güç Mac Pro

Olağanüstü performansı, yapılandırma ve genişletme seçenekleriyle profesyoneller için tasarlanan bu sistem, paslanmaz çelik iskelet üzerine yerleştirilmiş alüminyum muhafazaya sahiptir. Bu muhafazayı yukarı kaldırarak tüm bileşenlere ve yapılandırma seçeneklerine 360 derece erişim sağlanır.

 

En Yüksek Seviyede Performans

Mac Pro, CPU performansını en yüksek seviyeye taşımak için tasarlandı! Prodüksiyonlar için render almaya, yüzlerce sanal müzik aleti çalmaya ya da iOS uygulamasının simülasyonunu aynı anda birden fazla aygıtta çalıştırmaya kadar birçok görevi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilir. 28 adede kadar çekirdekle yapılandırılabilen Intel Xeon işlemciye sahip olan Mac Pro, 64 PCI Express hattı, geniş L2 ve paylaşımlı L3 önbellekler ile işlemcinin hem içi hem de dışı için mükemmel bir bant genişliği sağlıyor. Önceki kule tipi Mac modeline göre iki kat daha fazla genişletme yuvası mevcut olan Mac Pro, sekiz adet PCI Express genişletme yuvasına sahiptir. Dört adet çift genişlikte, üç adet tek genişlikte ve Apple G/Ç kartıyla önceden yapılandırılmış bir adet yarım boy yuvaya da sahip. Bunlar sayesinde daha önce tek bir iş istasyonunda sağlanamayan kişiselleştirme ve genişletme olanaklarına imkan veriyor.

 

En Güvenli Kule Tipi Bilgisayar

Şimdiye kadar üretilen en güvenli kule tipi bilgisayar olan Mac Pro, yardımcı Secure Enclave işlemcisi ile şifreli depolama ve güvenli başlatma özelliklerini sunuyor.  Apple T2 Security Chip, Secure Enclave yardımcı işlemcisini ve ayrık denetleyicileri tek bir çipte topluyor. Çok sayıda yüksek performanslı hızlı bağlantılara sahip: Dört adet Thunderbolt 3, iki adet USB-A ve iki adet 10 Gb Ethernet bağlantı noktası bunlardan birkaç tanesi. Eklediğiniz her MPX modülü ile de seçenekleri arttırma imkanı veriyor. 12 adede kadar 4K ekran veya 6 adede kadar Apple Pro Display XDR bağlayıp işlerinizi 120 milyondan fazla piksel eşliğinde görüntüleme imkanı da veriyor.

 

Satın almak ve daha fazlası için: Mac Pro

 

eticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır