Gelişmiş Liquid Retina Ekranlı iPad Pro

A12X Bionic çip, gelişmiş Liquid Retina ekran, gelişmiş kameralar...

iPad ürün serisi iPad Pro

En güçlü ve en gelişmiş iPad Pro yepyeni bir tam ekran tasarımına sahiptir. Yuvarlatılmış zarif köşelere sahip tüm kenarlara kadar uzanan ekran ve sadece 5,9 mm inceliği ile dünyanın en gelişmiş ekranı olan Liquid Retina ekran, 11 inç ve 12.9 inç olmak üzere iki farklı boyutta sunulur. A12X Bionic çip çoğu dizüstü PC’den daha iyi bir performans sunar ve Neural Engine gelişmiş yapay öğrenme teknolojisine olanak sağlar. İlk kez, iPad Pro’da dikey veya yatay modda çalışacak şekilde Face ID kullanılıyor. Yine ilk kez, Portre selfie’ler için TrueDepth kamera ve Memoji özellikleri de bulunuyor. Yeni Apple Pencil (2. Nesil) iPad Pro’ya manyetik olarak yapışıp kablosuz olarak şarj edilebilir. Ayrıca Smart Keyboard Folio ön ve arka koruma ile beraber iki izleme açısı sunuyor. Bugüne kadarki en gelişmiş teknolojiyle donatılarak baştan aşağı yeniden düşünülen iPad Pro, bir iPad ile yapabileceğiniz her şey yeniden tanımlanıyor.

 

Gelişmiş Liquid Retina Ekran ve Gelişmiş Kameralar

Gelişmiş Liquid Retina ekrana sahip olan iPad Pro’lar, Dünyanın ekranı en gelişmiş teknolojileri sayesinde olağanüstü bir deneyim sağlar. Sektördeki en yüksek renk doğruluğu sayesinde en iyi görüntüleme deneyimini sunar. ProMotion, ekranın yenilenme hızını, içeriğin kare hızıyla eşleşecek şekilde ayarlar. En parlak ve yansıtma oranı en düşük ekranı sayesinde geniş bir renk yelpazesi sunarak her şeyin muhteşem görünmesini sağlar. True Tone ekran renk sıcaklığını ortam ışığına göre ayarlayarak daha rahat bir görüntüleme deneyimi yaşatır. Dört hoparlörlü ses çıkışı ve beş mikrofonu sayesinde sinematik bir görüntüleme deneyimi için daha geniş stereo ses aralığı sunarken her iki yönde de video çekerken stereo ses kaydı için beş mikrofonu kullanır.

Dört LED’li True Tone Flash özelliğine sahip 12 MP kamera, harika fotoğraflar ve 4K HD videolar çekerken FaceTime, Animoji, ve Memoji için 7 MP TrueDepth ön kameraya sahiptir. Akıllı HDR, fotoğraflara daha fazla ışık ve gölge detayı katmanıza olanak sağlar.

 

Pratik Olduğu Kadar Hızlı

Çoğu dizüstü PC’den daha güçlü performans ve 10 saate kadar pil ömrü sağlayan 8 Çekirdekli CPU, sürükleyici oyunlar ve uygulamalar için iki kat daha hızlı grafik sunan 7 Çekirdekli GPU’ya sahiptir. Fotoğrafları, oyunları ve artırılmış gerçekliği deneyimleme biçiminizi dönüştüren gelişmiş makine öğrenimi için tasarlanmış Neural Engine mevcuttur. Grup FaceTime, paylaşılan artırılmış gerçeklik deneyimleri gibi özellikler mevcuttur. Slide Over, Split View ve Resim İçinde Resim gibi multitasking özellikleri, birden çok uygulamayı aynı anda kullanabilmenizi sağlar.

 

iPad Pro satın almak ve daha fazlası için: iPad Pro

 

eticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır