İlk Bakış Apple Pencil 1. Nesil

El yazınızla notlar alabilmenize, çizim yapabilmenize, kontrat imzalayabilmenize...

İlk Bakış Apple Pencil (1. Nesil)

Apple Pencil, iPad’in gücünü yepyeni ve üretken biçimlerde artırıyor. El yazınızla notlar alabilmenize, çizim yapabilmenize, kontrat imzalayabilmenize, PDF dosyalarına işaretler ekleyebilmenize veya piksel düzeyinde hassasiyet ve duyarlılıkla bir resme rötuş yapabilmenize olanak sağlar. Basınç ve eğime duyarlı olduğundan çizgi kalınlığını kolayca değiştirebilir, ustaca gölgelendirmeler yapabilir ve çok çeşitli sanatsal efektler oluşturabilirsiniz. Üstelik Apple Pencil, sahip olduğu ayırt edici özelliklerden tam olarak faydalanacak şekilde tasarlanan olağanüstü uygulamalarla birlikte iPad’i mükemmel bir şekilde tamamlar.

 

Uzun Pil Ömrü ile Tüm Gün Kullanım

12 saatlik pil ömrü sunan Apple Pencil hızlı bir şekilde şarj edilmesi gerektiğinde, kapağı çıkarılıp Lightning konnektörlü iPad’e takılabilir veya bir Apple USB güç adaptörü kullanılarak şarj edilebilir. Apple Pencil, iPad’deki Multi-Touch özelliğinin çok yönlülüğünü artırır ve yazı yazma, çizim yapma, not alma veya işaretler ekleme gibi görevlerde daha fazla hassasiyet sağlar. Yerleşik basınç ve eğim sensörleri sayesinde iPad, Apple Pencil’daki küçük basınç ve açı değişikliklerini algılayabilir. iPad ve iOS ile birlikte tasarlanan Apple Pencil, klasik bir yazma aracı kadar duyarlı ve doğaldır. iPad, Apple Pencil’ı kullanırken elinizi ekranın üzerine koyabilmenizi sağlayan temas seçici teknolojiyle tasarlanmıştır, parmağınızı mı yoksa Apple Pencil’ı mı kullandığınızı anladığı için ekranda her ikisini de aynı anda kullanma imkanı sunar.

 

Cihazlar ile Uyumluluk

iPad Air (3. nesil), iPad Mini (5. nesil), iPad (6. nesil), 12.9'' iPad Pro (1. ve 2. nesil), 10.5'' iPad Pro ve 9.7'' iPad Pro

 

Apple Pencil 1. Nesil satın almak ve daha fazlası için: Apple Pencil 1. Nesil

eticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır