iPad Air

A12 Bionic çip, göz alıcı Retina ekran, gelişmiş kameralar...

iPad ürün serisi iPad Air

Yeni iPad Air'de harika performans ve tüm gün süren pil ömrü için True Tone teknolojisine sahip gelişmiş 10.5 inç Retina ekran ve Neural Engine'e sahip A12 Bionic çip bulunur. Üstelik artık Apple Pencil ve Smart Keyboard desteği ile çok daha fazlasını yapabilirsiniz.Gelişmiş kameralar, ultra hızlı kablosuz bağlantı özellikleri, Gigabit sınıfı LTE, Touch ID, iOS 12 ve App Store'daki bir milyondan fazla uygulama ile iPad Air, en yeni teknolojiye sahip özelliklerle performansı son derece uygun bir fiyata şık ve ultra ince tasarımda bir araya getiriyor.

 

Gelişmiş 10.5’’ Retina Ekran ve Gelişmiş Kameralar

2224 x 1668 çözünürlüğe ve 3,7 milyon piksele sahip Retina ekran 9.7 inç iPad'e kıyasla yaklaşık %20 daha büyüktür ve yarım milyondan fazla piksele sahiptir. Tam laminasyon, yüksek parlaklık ve geniş renk yelpazesinin (P3) yanı sıra ışığı en az yansıtan ekrana sahip olduğundan her şey mükemmel görünür. True Tone, ekran renk sıcaklığını ortam ışığına göre ayarlayarak hem içeride hem dışarıda daha rahat bir görüntüleme deneyimi yaşatır. 8 MP kamera ile fotoğraf ve 1080p video çekerken; Retina Flash özelliğine sahip 7 MP FaceTime HD kamera, muhteşem selfie'ler çekmenizi ve net görüntülü aramalar yapmanızı sağlar.

 

Pratik Olduğu Kadar Hızlı

Gücü verimli kullanan tasarım 10 saate kadar pil ömrü sunar. Grup FaceTime, paylaşılan artırılmış gerçeklik deneyimleri gibi özellikler mevcuttur. Slide Over, Split View ve Resim İçinde Resim gibi multitasking özellikleri, birden çok uygulamayı aynı anda kullanabilmenizi sağlar. Bununla birlikte Apple Pencil 1. Nesil desteği ile not alma, çizim yapma veya işaretleme ekleme gibi görevlerde daha fazla hassasiyet sağlayarak iPad'in gücünü artırır. iPad ve iOS ile birlikte tasarlanan Apple Pencil, klasik bir yazma aracı kadar duyarlı ve doğaldır. 

 

iPad Air satın almak ve daha fazlası için: iPad Air

eticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır