BLOG KATEGORİLERİ
iPad ile iPad Air arasındaki farklar

iPad (6. nesil) veya iPad Air almayı düşünen müşteriler, hangi modeli seçerlerse seçsinler muhteşem Retina ekrandan, tüm gün süren pil ömründen ve Apple Pencil desteğinden çok hoşlanacaklar.

EKRAN

Hem iPad hem de iPad Air geniş ve etkileyici Retina ekrana sahip olduğundan metinler jilet kadar keskin, renkler ise canlı görünür.

iPad Air müşterilere daha gelişmiş özelliklere sahip, daha da geniş bir ekran sunar. iPad Air'in 10.5 inç Retina ekranı, iPad'in 9.7 inç ekranından yüzde 20 daha geniş olduğundan müşteriler, sevdikleri şeyi yapmak için daha fazla alana sahip olurlar. Bu ekran ayrıca, 3.7 milyondan fazla piksel sayesinde daha yüksek bir çözünürlüğe sahiptir.

Daha geniş ekranına rağmen iPad Air, tüm dizüstü bilgisayarlardan ince olmasının yanı sıra iPad'den de yüzde 18 daha incedir. Ağırlığı ise yarım kilogramdan azdır.

 

PERFORMANS

Neural Engine'a sahip A12 Bionic çipi sayesinde iPad Air, PC dizüstü bilgisayarların çoğundan daha akıllıdır. Ayrıca iPad'deki A10 Fusion çipe göre yüzde 70 daha hızlı bir performansa ve iki kat hızlı grafiklere sahiptir.

KLAVYE

Müşteriler, tüm iPad'lere üçüncü taraf Bluetooth klavyeleri bağlayabilirler.
iPad Air'de ayrıca, müşterilere Apple tasarımı Smart Keyboard'u takma seçeneği sunan Smart Connector bulunur.

 

eticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır