iPhone SE 256GB Siyah MHGW3TU/A

  • 6.599,00 ₺ yerine
    6.599,00 ₺ KDV Dahil
  • Eski cihazınızı değiştirmek ister misiniz?
    Evet

iPhone SE 256GB Siyah MHGW3TU/A

Ekran 4.7 inç Geniş Ekran LCD Multi Touch 1334 x 750 Çözünürlük

MHGW3TU/A kod numarasıyla satışa çıkan 4.7 inç iPhone SE’ler 625 nit maksimum parlaklık (tipik), Retina HD ekran, IPS teknolojisine sahip 4.7 inç (diyagonal) geniş ekran LCD Multi-Touch 326 ppi yoğunlukta 1334 x 750 piksel çözünürlük, 1400:1 kontrast oranı (tipik), True Tone ekran, geniş renk yelpazesine sahip ekran (P3), parmak izine dayanıklı yağ tutmayan kaplama, ekran yakınlaştırma ve ulaşılabilirlik desteği sunar.

 

İşlemci Apple A13 Bionic

iPhone SE’lerde kullanılan işlemci A13 Bionic kodu ile Apple tarafından üretilmiştir, Üçüncü nesil Neural Engine mevcuttur.

 

Depolama 

iPhone SE’ler 64 GB depolamaya sahiptir, en fazla 256 GB depolama kapasitesi olan modelleri mevcuttur.

 

Kamera 12 Megapiksel Geniş ve Ön Kamera

iPhone SE’lerde bulunan kamera, 12 megapiksel geniş kameradan oluşmaktadır, ƒ/1.8 diyaframa sahiptir. 5 kata kadar dijital zoom olanağı sağlar. Gelişmiş bokeh efekti, Derinlik Denetimi’ne sahip portre modu, optik görüntü stabilizasyonu, altı bileşenli lens, altı efektli portre ışığı (Doğal, Stüdyo, Kontur, Sahne, Sahne Mono, High-Key Mono), yavaş senkron özelliğine sahip LED True Tone Flash, 63 MP’a kadar Panorama, safir kristal lens kapağı, optik görüntü stabilizasyonu, otomatik görüntü stabilizasyonu, Focus Pixels özelliğine sahip otomatik netleme, fotoğraflar ve Live Photo’lar için geniş renk yelpazesiyle çekim, gelişmiş kırmızı göz düzeltme, seri çekim modu, fotoğraflara konum bilgisi ekleme özelliklerine sahiptir. Ayrıca çekilebilen görüntü biçimleri olarak HEIF ve JPEG’i destekler.

Ön Kamerada ise 7 MP kamera, ƒ/2.2 diyafram, Gelişmiş bokeh efekti, Derinlik Denetimi’ne sahip portre modu, altı efektli portre ışığı (Doğal, Stüdyo, Kontur, Sahne, Sahne Mono, High-Key Mono), saniyede 30 kare 1080p HD video kaydı, fotoğraflar ve Live Photo’lar için geniş renk yelpazesiyle çekim, Retina Flash, QuickTake video, fotoğraflar için HDR, otomatik görüntü stabilizasyonu, seri çekim modu ve sinematik video stabilizayonuna (1080p ve 720p) sahiptir.

 

Video Kaydı

Saniyede 24, 30 veya 60 kare 4K video kaydı, saniyede 30 veya 60 kare 1080p HD video kaydı, saniyede 30 kare 720p HD video kaydı, saniyede 30 kareye kadar video kaydı için genişletilmiş dinamik aralık ve optik görüntü stabilizasyonu sağlıyor. Bununla birlikte 3 kata kadar dijital zoom; LED True Tone Flash, QuickTake video, saniyede 120 veya 240 kare 1080p ağır çekim video desteği, stabilizasyon özelliğine sahip hızlı çekim video kaydı, kesintisiz otomatik netleme özelliğine sahip video kaydı, 4K video kaydederken 8 MP fotoğraf çekme, videoları oynatırken yakınlaştırma ve 4K, 1080P, 720p olmak üzere sinematik video stabilizasyonu ve stereo kayıt özelliğine sahiptir. Ayrıca kaydedilebilen video biçimleri olarak HEVC ve H.264’ü destekler.

 

Görüntülü ve Sesli Arama

Görüntülü aramada Wi-Fi veya hücresel ağ üzerinden FaceTime görüntülü arama sağlarken sesli aramada FaceTime sesli arama, Voice over LTE (VoLTE) ve Wi-Fi üzerinden arama sağlar.

 

Pil ve Güç

Hızlı şarj özelliği ile yerleşik lityum iyon pile sahip olan iPhone SE’ler 18W veya daha güçlü adaptör ile 30 dakikada %50’ye kadar şarj imkanı sunuyor. Ayrıca 13 saate kadar video oynatma, 8 saate kadar online video izleme ve 40 saate kadar ses çalma imkanı sağlıyor. Bunlarla birlikte iPhone SE’ler kablosuz şarj özelliğine de sahiptir (Qi şarj aygıtları ile çalışır).

 

Sensörler ve Touch ID

iPhone SE’ler ana ekran düğmesine yerleşik Touch ID parmak izi sensörü, barometre, üç eksenli jiroskop, ivmeölçer, yakınlık sensörü ve ortam ışığı sensörlerine sahiptir.

 

SIM Kart

Çift SIM (nano SIM ve eSIM) için uygundur (eSIM özelliği şu anda Türkiye’de kullanılamamaktadır. Fakat iPhone SE’ler mevcut mikro SIM kartlarla uyumlu değildir.

 

Konum

Yerleşik GPS/GNSS, dijital pusula, Wi-Fi, Cellular, iBeacon ile mikro lokasyon özelliği vardır.

 

Siri

Mesaj göndermek, anımsatıcı ayarlamak, proaktif öneriler almak, eller serbest kullanım ve çok daha fazlası için Siri mevcuttur.

 

Boyut ve Ağırlık

Uzunluk: 138,4 mm

Genişlik: 67,3 mm

Derinlik: 7,3 mm

Ağırlık: 148 gram

 

Kutunun İçindekiler

iOS 14 yüklü iPhone, USB-C - Lightning Kablosu, Belgeler

 

İşletim Sistemi

iOS 14

 

Yerleşik Uygulamalar

Kamera, Fotoğraflar, Sağlık, Mesajlar, Telefon, Facetime, Mail, Müzik, Wallet, Safari, Harita, Siri, Takvim, iTunes Store, App Store, Notlar, Sesli Notlar, Kişiler, Kitaplar, Ev, Hava Durumu, Anımsatıcılar, Borsa, Saat, TV, Hesap Makinesi, Podcast’ler, Ölçüm, Bul, Dosyalar, İpuçları, Ayarlar, Kestirmeler, Pusula, Watch, İpuçları

 

Üretici Bilgileri

EAN veya UPC Kodu 194252147818

Üretici Kodu MHGW3

Garanti Süresi 2 Yıl Apple Türkiye

Apple iPhone MHGW3TU/A iPhone SE 256GB Siyah MHGW3TU/A sadece 6.599,00 ₺. Bu fırsatı kaçırmayın!

Ürün Kodu MXVT2TU/A
Pil & Güç Yerleşik Lityum İyon Pil
Boyut & Ağırlık Uzunluk: 138,4 mm, Genişlik: 67,3 mm, Derinlik: 7,3 mm, Ağırlık: 148 gram
Ses Stereo Hoparlörler, Mikrofon
İşletim Sitemi iOS
EAN/UPC Kodu 190199596382
Garanti Süresi 2 Yıl Apple Türkiye

Yorum yaparak diğer üyelerin o ürün hakkında ki tecrübelerinizden faydalanmasını sağlayabilirsiniz.


Karşılaştırma Listesi
eticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır