Pratik Kullanımı ile iPad Mini

A12 Bionic çip, göz alıcı Retina ekran, gelişmiş kameralar...

iPad Ürün Serisi iPad Mini

iPad Mini küçük boyutu ve yetenekleri nedeniyle tercih sebebiyken, şimdi Apple Pencil desteği ve Neural Engine'e sahip güçlü ve akıllı A12 Bionic çip sayesinde daha da yetenekli. iPad Mini'de ayrıca True Tone teknolojisine sahip 7.9 inç Retina ekran, gelişmiş kameralar, ultra hızlı kablosuz bağlantı özellikleri, Gigabit sınıfı LTE, tüm gün dayanan pil ömrü ve Touch ID bulunur. Çok hafif ve 6,1 mm inceliğindeki iPad Mini tek elle kolayca taşınır ve cep veya çantaya rahatlıkla sığar. iOS 12, App Store'da bulunan bir milyondan fazla uygulama ve Apple Pencil desteği sayesinde iPad Mini istediğiniz yere götürebileceğiniz, çizim yapmak ve hareket halindeyken düşüncelerinizi yazmak için kullanabileceğiniz ideal not defteridir.

 

Göz Alıcı 7.9’’ Retina Ekran ve Gelişmiş Kameralar

2048 x 1536 çözünürlüğe, 3,1 milyon piksele ve inç başına 326 piksele sahip Retina ekrana sahiptir. Tam laminasyon, yüksek parlaklık ve geniş renk yelpazesinin (P3) yanı sıra ışığı en az yansıtan ekrana sahip olduğundan her şey mükemmel görünür. True Tone ekran renk sıcaklığını ortam ışığına göre ayarlayarak hem içeride hem dışarıda daha rahat bir görüntüleme deneyimi yaşatır. 8 MP kamera ile fotoğraf ve 1080p video çekerken; Retina Flash özelliğine sahip 7 MP FaceTime HD kamera, muhteşem selfie'ler çekmenizi ve net görüntülü aramalar yapmanızı sağlar.

 

Pratik ve Kolay

Gücü verimli kullanan tasarım 10 saate kadar pil ömrü sunar. Grup FaceTime, paylaşılan artırılmış gerçeklik deneyimleri gibi özellikler mevcuttur. Slide Over, Split View ve Resim İçinde Resim gibi multitasking özellikleri, birden çok uygulamayı aynı anda kullanabilmenizi sağlar. Bununla birlikte Apple Pencil 1. Nesil desteği ile not alma, çizim yapma veya işaretleme ekleme gibi görevlerde daha fazla hassasiyet sağlayarak iPad'in gücünü artırır. iPad ve iOS ile birlikte tasarlanan Apple Pencil, klasik bir yazma aracı kadar duyarlı ve doğaldır.

 

iPad Mini satın almak ve daha fazlası için: iPad Mini

eticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır