Yeni iPad Air ve iPad Mini

Yeni iPad Air ve iPad Mini...

Yeni iPad Air ve iPad Mini

Güç ve yetenek açısından büyük gelişmelerle birlikte gelen yeni iPad Air ve iPad mini; True Tone teknolojisini içeren Retina ekranlar, Neural Engine'e sahip A12 Bionic çip, 10 saate kadar pil ömrü, gelişmiş kameralar, ultra hızlı wireless bağlantı ve ilk kez olmak üzere, Apple Pencil desteği sunuyor. Ayrıca yeni iPad Air, Smart Keyboard ile de kullanılabilir.

iPad Air, en yüksek teknolojili özelliklerle performansı, son derece uygun bir fiyata şık ve ultra ince tasarımla bir araya getiriyor. iPad mini ise istediğiniz yere götürebileceğiniz, çizim yapmak ve hareket halindeyken düşüncelerinizi not almak için ideal not defteridir. Uygun fiyata sunulan 9.7 inç iPad ve gelişmiş iPad Pro modellerinin arasına katılan bu yeni modellerle birlikte, şimdiye kadarki en iyi ve en yenilikçi iPad ürün serisi karşınızda. İster taşınabilirliğe ister ekran boyutuna veya güce, isterseniz fiyata öncelik verin herkes için bir iPad vardır. 

Üç renk (gümüş, altın ve uzay grisi) ve iki kapasite (64 GB, 256 GB) seçeneğiyle sunulan yeni iPad Air ve iPad Mini'nin Wi-Fi ve Wi-Fi + Cellular modelleri mevcut. Şimdi sizlerle.

 

iPad Air satın almak ve daha fazlası için: iPad Air

iPad Mini satın almak ve daha fazlası için: iPad Mini

eticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır