BLOG KATEGORİLERİ
Yeni iPad Air ve iPad mini

Güç ve yetenek açısından büyük gelişmelerle birlikte gelen yeni iPad Air ve iPad mini; True Tone teknolojisini içeren Retina ekranlar, Neural Engine'e sahip A12 Bionic çip, 10 saate kadar pil ömrü, gelişmiş kameralar, ultra hızlı wireless bağlantı ve ilk kez olmak üzere, Apple Pencil desteği sunuyor. Ayrıca yeni iPad Air, Smart Keyboard ile de kullanılabilir.

iPad Air, en yüksek teknolojili özelliklerle performansı, son derece uygun bir fiyata şık ve ultra ince tasarımla bir araya getiriyor. iPad mini ise istediğiniz yere götürebileceğiniz, çizim yapmak ve hareket halindeyken düşüncelerinizi not almak için ideal not defteridir. Uygun fiyata sunulan 9.7 inç iPad ve gelişmiş iPad Pro modellerinin arasına katılan bu yeni modellerle birlikte, şimdiye kadarki en iyi ve en yenilikçi iPad ürün serisi karşınızda. Müşteriler ister taşınabilirliğe ister ekran boyutuna veya güce ya da fiyata öncelik veriyor olsun herkes için bir iPad vardır. 

Üç renk (gümüş, altın ve uzay grisi) ve iki kapasite (64 GB, 256 GB) seçeneğiyle sunulan yeni iPad Air ve iPad mini'nin Wi-Fi ve Wi-Fi + Cellular modelleri mevcut. Şimdi sizinle.

eticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır