Hakkımızda

Pozitif Teknoloji Hakkında

  Pozitif Teknoloji olarak, 15 yılı aşkın sektör tecrübemiz ile yenilikçi, dinamik ve müşteri odaklı yaklaşımımız ile müşterilerimize hizmet veriyoruz. Pozitif Teknoloji olarak müşteriye memnuniyeti ile kapsamlı satış öncesi ve sonrası hizmeleri her zaman en ön planda tutuyoruz.

  Sürekli olarak kendimiz geliştiren ve deneyimlerimizi artıran bir şirket olarak donanım, yazılım, danışmanlık, sistem bakım ve onarım hizmetlerini yerine getirirken aynı zamanda Apple Yetkili Satıcısı, Apple Yetkili Eğitim Uzmanı, Apple Yetkili Teknik Servisi, Adobe Platinum İş Ortağı, Adobe Elite Eğitim İş Ortağı, Logitech Yetkili Satıcısı ve Logitech Eğitim Partneri olarak başta Apple, Adobe ve Logitech markaları olmak üzere birçok önemli marka ile Türkiye’de partnerliğimizi sürdürüyoruz.

  Türkiye’nin tek Apple Yetkili Eğitim Uzmanı ve Adobe Elite Eğitim İş Ortağı olarak kuruluşumuzdan bu yana Apple teknolojilerini eğitim kurumları ve eğitimciler ile buluşturarak eğitim teknolojileri ile lider, IT, öğretmen, öğrenci ve öğrenme süreçlerinde dönüşüm sağlamasında etkin bir şekilde rol aldık ve ortaya başarılı projeler çıkardık ve çıkartmaya devam ediyoruz.

 

Vizyonuzum

  Sürekli değişen iş dünyası ihtiyaçlarına, ekonomik ve teknolojik olarak uygun, tüm müşterilerimiz için güvenilir bir iş ortağı olarak hizmet vermek ve tüm gelişmeleri, verimliliğe çevirerek bilgi teknolojileri üzerine hizmet vermektir.

 

Misyonumuz

  Firmamız, hızla ilerleyen ve çabuk değişen teknoloji dünyası içinde kendisini daha da geliştirip, sizlere çok daha iyi bir hizmet vermeyi kendisine görev edinmiştir.