Kurumsal Mobilite
Yönetimi (EMM)


MobileIron’ın Kurumsal Mobilite Yönetimi (EMM) amaca göre inşa edilen bir mobil platformdur. Kurumlara mobil cihazlarını, uygulamalarını ve içeriklerini tüm organizasyon çapında yönetimini sağlamaları için sunulan çok amaçlı bir çözümdür.

Kullanıcıların mobil cihazlarından sorunsuz bir şekilde iş süreçlerine ve içeriklere erişebilmelerini sağlar. Bununla birlikte son kullanıcı deneyiminden ödün vermeksizin mobil cihazlarda kurumsal verinin korunmasını, iç kaynaklarda (bulut veya veri merkezi) yer alan kurumsal içeriklere güvenli erişim, içerik üzerinde not alabilme ve çalışabilme ve e-posta eklerinin sadece yönetilen uygulamalarla görüntülenebilmesi gibi olanaklar sağlar. Aynı zamanda da IT’nin kurumsal verilerin güvenliğini sağlayabilmesine imkan verir. Temel olarak MobileIron organizasyonların Mobil Öncelikli olma hedeflerine ulaşmalarını sağlar.
 

 

 

MobileIron tarafından sunulan koruma özelliklerin bir kısmı şu şekildedir:

 

> Herhangi bir cihaza güvenlik sağlayın

Mobil Cihaz Yönetimi (MDM) olanakları ile çeşitli işletim sistemlerindeki (iOS, Android, Windows, macOS) tüm mobil cihazlarınızı yönetin ve data koruma olanaklarından faydalanın.
 

> Herhangi bir cihaza güvenlik sağlayın

Kullanıcıların eski kullanım şekillerini değiştirmeden iş maillerine, takvimlerine ve kişilerine güvenli bağlantı sağlayın.
 
 
 

> Uygulama Koruması

Endüstri lideri Mobil Uygulama Yönetimi (MAM) ile iş bilgilerinizi koruyun ve yönetin.
 

> Mobil İçeriği Koruyun

Mobil İçerik Yönetimi sayesinde verileri kötü amaçlı tehditlerden ve verilerin yetkisiz kullanıcılar, uygulamalar ve ağlar tarafından paylaşılmasını veya bunlardan erişilmesini önleyin. İnternet bağlantısı gerekmeden cihaz, uygulama ve ağ tehditlerine iş verilerine erişen iOS ve Android cihazları koruyun.
 
 
 

> Kendi cihazını getir (BYOD)

Çalışanların sevdikleri cihazlarını ve uygulamalarını özel bilgilerini koruyarak destek verin. Kişisel cihazlarda kişilerin iş ile ilgili bilgileri ve kişisel bilgilerinin gizliliğini ön plana çıkarın.
 

> Buluta güvenli erişim

İşletmeniz hangi bulut hizmetlerine bağlı olursa olsun, Microsoft Office 365, SharePoint, Box, G Suite gibi içerik depolarının hepsine ve daha fazlasına hızlı ve güvenli bağlantılar sağlayın. Çok faktörlü kimlik doğrulama (MFA) gibi modern kimlik doğrulama çözümleriyle kullanıcıların bulut kaynaklarına anında erişmesini sağlayın.
 

Tüm bunların yanı sıra MobileIron, Apple tarafından sağlanan DEP ve VPP gibi servisleri de tam olarak desteklemektedir.

Formu Doldurun, Sizi Arayalım.eticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır

Çerez Kullanımı

Kişisel verileriniz, hizmetlerimizin daha iyi
bir şekilde sunulması için mevzuata uygun
bir şekilde toplanıp işlenir. Detaylı bilgi almak
için Gizlilik Politikası'nı inceleyebilirsiniz.