Alışılmışın Üstünde Ekran Deneyimi Pro Display XDR

Ekranlar içinde ilk 32 inç Retina 6K özelliğe sahip olan Pro Display XDR... 

Alışılmışın üstünde ekran deneyimi Pro Display XDR

Ekranlar içinde ilk 32 inç Retina 6K özelliğe sahip olan Pro Display XDR, 1600 nit parlaklık, 218 ppi piksel yoğunluğu, 1.000.000:1 kontrast oranı, süper geniş görüntüleme açısı, gerçeğe en yakın 1 milyardan fazla renk ve yüksek dinamik aralığına sahiptir. Pro Display XDR, arkadan aydınlatma teknolojisi ile kontrastı, parlaklığı ve renkleri bambaşka bir seviyeye taşıyor. HDR’ın çok üstünde olan Extreme Dynamic Range (XDR)’e sahip!

 

Olabilecek En Canlı Görüntü

Alışılmış masaüstü ekranlar yaklaşık 350 nit sürekli parlaklığa ulaşabiliyorken, profesyoneller için olan bazı ekranlar bu sınırı aşabilse de kısa bir süre bu düzeyde kalabiliyorken; Pro Display XDR tam ekranda 1000 nit sürekli parlaklıkla sektöre öncülük ediyor ve 1600 nite kadar da çıkabiliyor. Gücü sayesinde parlaklıkta hiç azalma olmadan ekstrem düzeyleri koruyabiliyor ve etkin arkadan aydınlatma denetimiyle birlikte en parlak beyazlar ve en koyu siyahlar arasında en iyi kontrastı sunuyor. Klasik LCD’lere göre 25 kata kadar daha iyi eksen dışı kontrast veriyor. P3 geniş renk yelpazesiyle, olabilecek en canlı görüntüyü sunuyor. 10 bit renk derinliği ile 1 milyardan fazla rengi ekstrem seviyede doğru şekilde üretebiliyor. Gelişmiş kalibrasyon teknolojisi ve algoritması ile mümkün olan en yüksek kalitede renklere ulaşma imkanı veriyor.

 

Pro Stand

Pro Display XDR, Pro Stand ile birlikte yükseklik, eğim ve rotasyonu istediğiniz gibi ayarlayabilme imkanı veriyor; ekranınız istediğiniz zaman yatay veya dikey her tür çalışmaya uyumlu hale getiriyor.

 

Satın almak ve daha fazlası için: Pro Display XDR

eticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır