Ramazan Bayramı dolayısıyla 08.04.2024 Pazartesi günü saat 14:30 ve sonrasında vermiş olduğunuz siparişler 15.04.2024 tarihinde sırayla kargoya verilecektir. İyi bayramlar dileriz
Apple Kimliği Özellikleri ve Kullanımı
Apple Kimliği: Özellikleri ve Kullanımı Apple Kimliği nedir? Apple kimliği App Store, Apple Music, iCloud, Facetime ve daha birçok Apple servisine giriş yapmanı sağlayan bir hesaptır. Apple kimliği, Apple servislerine giriş yapmanı sağlayan bir mail adresi ve şifre sağladığı gibi aynı zamanda Apple hizmetlerinde kullanabileceğin iletişim, ödeme ve güvenlik bilgilerini de içerir.
Tags: Apple, Apple Kimliği

iPhone Depolama Alanınızı Optimize Etme İpuçları ve Yönergeler
iPhone Depolama Alanınızı Optimize Etme İpuçları ve Yönergeler Birçok kişi için iPhone cihazları üzerinde tuttukları resimler, videolar, mesajlar ve uygulama kütüphaneleri çok büyük bir alanı kaplar. iPhone saklama  alanını optimize etmek büyük bir önem taşır çünkü bu, Apple cihazınızın performansını artırarak daha fazla veri depolamanıza olanak tanır. iPhone üzerinde saklama alanını optimize etmek için ise birçok aksiyon alabilirsiniz. En önemli şeylerden biri iCloud gibi üçüncü parti depolama servisinden yararlanmak ve dosyalarınızı bu alanda saklamaktır.   
Tags:

iPhone Ekran Görüntüsü ve Kaydı Alma: Adım Adım Rehber
iPhone Ekran Görüntüsü ve Kaydı Alma: Adım Adım Rehber iPhone cihazınızda ekran görüntüsünü nasıl alacağınızı bilmek çok önemlidir. Aşağıda iPhone cihazlarınızda nasıl ekran görüntüsü alabileceğinizi adım adım anlatacağız.
Tags: Apple, iPhone, Ekran Görüntüsü, Ekran Kaydı

eticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır

Çerez Kullanımı

Kişisel verileriniz, hizmetlerimizin daha iyi
bir şekilde sunulması için mevzuata uygun
bir şekilde toplanıp işlenir. Detaylı bilgi almak
için Gizlilik Politikası'nı inceleyebilirsiniz.